Cenník

Malý mestský okruh

od 7 rokov vyššie                        2,00 €              (3,00 € * prehliadka s cudzojazyčným sprievodom a jednorazovými slúchadlami)

deti do 6 rokov, ŤZP, ŤZP-S    1,00 €               (2,00 € * prehliadka s cudzojazyčným sprievodom a jednorazovými slúchadlami)

 

Veľký Zoborský okruh

od 7 rokov vyššie                        3,00 €              (4,00 € * prehliadka s cudzojazyčným sprievodom a jednorazovými slúchadlami)

deti do 6 rokov, ŤZP, ŤZP-S   2,00 €               (3,00 € * prehliadka s cudzojazyčným sprievodom a jednorazovými slúchadlami)

POZOR! Pre veľký Zoborský okruh platí: Zo zastávky Zobor (nemocnica sv. Svorada) môže cestujúci využiť aj spoje MHD č. 1, 9, 25, C35. Cestovný lístok zakúpený vo vláčiku platí aj v MHD Nitra v deň jeho vydania na jednu jednosmernú cestu linkou 1, 9, 25 alebo C35 v smere jazdy zo zastávky Nemocnica Zobor a je neprestupný.

 

SKUPINOVÉ REZERVÁCIE

Rezerváciu skupiny s garanciou miesta na verejný okruh prijímame výhradne telefonicky +421 911 430 001 minimálne 1 deň pred jazdou, mimo víkendov. Pri skupinových rezerváciách s garanciou miesta platí základná cena na osobu bez možnosti zľavy. Podmienkou pre garanciu miesta pre skupinu je byť 15 minút pred odchodom vláčika na nástupnom mieste.

Cestovný lístok na vláčik si zakúpite v hotovosti u vodiča.

Cestovný lístok je platný pre jeden celý okruh v deň zakúpenia. Na zastávkach Mestský park Sihoť, Nitriansky hrad a Zobor môže cestujúci prerušiť jazdu a s platným cestovným lístkom pokračovať nasledujúcim spojom (ak nasleduje a ak je voľné miesto).V prípade, že máte kočík, môžete si ho uschovať v TIC (Turistické informačné centrum) na Svätoplukovom námestí na pešej zóne pri zastávke vláčika.

 

VYUŽITE ZĽAVY NA CESTOVNÝ LÍSTOK

Na každý riadne zakúpený cestovný lístok si môžete uplatniť zľavu alebo inú výhodu u jedného z našich zmluvných partnerov.

Zľava (výhoda) platí v deň, kedy ste si zakúpili cestovný lístok na vláčik.

Postup uplatnenia zľavy alebo výhody:

  • vyberte si jedného z našich zmluvných partnerov
  • pred platením sa preukážte cestovným lístkom
  • dostanete dohodnutú zľavu alebo výhodu

Našich partnerov spoznáte podľa označenia na dverách

Zoznam zmluvných partnerov