Súkromné objednávky

Pre väčšie skupiny záujemcov ponúkame možnosť rezervovať si vopred miesta na prvom okruhu alebo objednať si vlastnú jazdu podľa svojich požiadaviek.

Rezervácia miest

Je určená pre organizované skupiny (detské letné tábory, turistické skupiny a pod.) a je možná len počas prvých dvoch jázd v danom dni s odchodom o 9:20 a o 10:00 zo Svätoplukovho námestia. Žiadosti o rezerváciu miest prijíma Turistické informačné centrum osobne v Nitre na Štefánikovej triede 1 (TIC Nitra, v budove Ponitrianskeho múzea na pešej zóne) alebo telefonicky na číslach +421 37 16 186 alebo +421 37 7410 906. Rezervácia je nutná minimálne deň vopred do 17.00 hodiny a možná len do vyčerpania kapacity vláčika (maximálny počet cestujúcich je 36). Cestovné sa uhrádza až v čase prepravy vodičovi vláčika a podľa bežného cenníka. Rezervácia miest na inom (neskoršom) verejnom okruhu nie je možná.

Súkromná objednávka

Súkromná objednávka turistického vláčika je možná len v čase, kedy vláčik nejazdí pre verejnosť, tzn. v čase od 8:00 do 9:00 alebo po 18.00 hodine. Počas tohtoročnej sezóny hodinovú jazdu vláčikom ponúkame za jednotnú cenu 60 € (bez ohľadu na počet cestujúcich, maximálny počet cestujúcich je 36).

Výhody súkromných objednávok:

  • hodina jazdy len pre vašu skupinu
  • nástup a výstup aj na inom mieste v širšom centre mesta Nitra
  • trasovanie vláčika podľa vašich predstáv (vždy však s podmienkou dodržania bezpečnosti)
  • prestávku si môžete zvoliť na vami vybranom mieste

Objednať vláčik je možné prostredníctvom nasledujúceho formulára. Po jeho vyplnení vás budeme kontaktovať a dohodneme prípadné ďalšie detaily.

Informácie o ochrane osobných údajov v tomto PDF dokumente